Haber

Galatasaray ile GKN Kargo Arasında Gömlek Kol Sponsorluk Sözleşmesi İmzalandı

Galatasaray ile GKN Kargo arasındaki silah sponsorluğu anlaşmasının imza töreni düzenlendi. GKN Kargo Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Akyürek, Galatasaray’ın şampiyonluk için ne gerekiyorsa yapacaklarını belirtti.

Galatasaray, forma kol sponsorluğu kapsamında GKN Kargo ile anlaşma imzaladı. GKN Kargo, sarı-kırmızılı takımın 2023-2024 sezonunda iç saha, Ziraat Türkiye Kupası ve Şampiyonlar Ligi Eleme maçlarında sol kol sponsoru olacak. Sponsorluk anlaşmasının imza töreni RAMS Park’ta gerçekleştirildi. Törene Galatasaray Sportif A.Ş Başkan Yardımcısı Erden Timur ve GKN Kargo Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Akyürek katıldı.

“Galatasaray’ın şampiyonlukları için gerekirse yaparız”

Toplantıda konuşan Gökhan Akyürek, anlaşmadan dolayı mutlu olduklarını belirterek, “Türkiye’nin güzide kulübü Galatasaray’a sponsor olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Bir şampiyonluğun ardından yeni sezonda Galatasaray ile birlikte olmak bizim için çok değerli. sponsorluk bizim için bir imzadan daha fazlası.Galatasaray’ın hem Avrupa’da hem de Türkiye’de şampiyon olması için üzerimize düşeni maddi ve manevi olarak yapacağız.”

Erden Timur: “Güçlü işbirlikleri bizim için önemli”

Sponsorluk için GKN Kargo’ya teşekkür eden Erden Timur, “Başarılı bir sezon geçirdik, şampiyon olduk. Bu yılki hedefimiz bunu daha da ileriye taşımak. Bu nedenle güçlü işbirlikleri bizim için önemli. Amacımız hem güçlü hem de sürdürülebilir işbirlikleri. Bu anlamda GKN Kargo gibiyiz.Galatasarayımızın ve sektöründe çok önemli bir isim olan markanın böyle bir iş birliğine sahip olması bizleri çok üzdü. spor çok fazla tutku Gelir olarak gerideyiz. Bu tür işbirlikleri ile bunu her zaman geliştirmeliyiz. Bu işin sürdürülebilirliğini belirleyen futbol ekonomisidir. GKN ailesine, tüm çalışanlarına, paydaşlarına ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim. Hala birlikte yapabileceğimiz çok şey var. Umarım keyifli ve uzun soluklu bir birliktelik olur. Gökhan Bey farklı transferlerde başka katkılarda bulunmak istediğini söyledi. Her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından toplu fotoğraf çekimi ve imza töreni gerçekleştirildi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu